Przejdź do treści

Szatnia i przechowalnia bagażu

  Co to jest szatnia i przechowalnia bagażu?

  Szatnia to pomieszczenie, w którym ludzie mogą powiesić swoją odzież wierzchnią po wejściu do budynku. Bardzo często szatnia to także przechowalnia bagażu. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku w 2010 roku powstała firma Diamentowe Szatnie s.c. Wtedy to właśnie w Silesia City Center w Katowicach powstała nasza pierwsza szatnia w galerii handlowej.

  Obecnie firma prowadzi szatnie nie tylko w centrach handlowych, ale również w innych miejscach użyteczności publicznej. Świadczymy usługi tzw. szatni okazjonalnych np. przy ceremoniach otwarcia, bankietach czy targach. 

  Zlecenie obsługi szatni spowoduje, że odpada Państwu mnóstwo pracy związanej z zatrudnianiem i szkoleniem pracowników, a także z bieżącym zarządzaniem szatnią i jej pracownikami. Nie bez znaczenia jest też nasze duże doświadczenie. Od tego czasu prowadziliśmy ponad 200 szatni w 23 miastach Polski. 

  Nasze szatnie znajdują się zwykle w dużych budynkach, takich jak centra handlowe, hale widowiskowe, baseny, teatry, opery lub sale spotkań. Każda nasza w szatnia obsługiwana przez pracownika.

  Szatnia i przechowalnia bagażu
  Szatnia i przechowalnia bagażu

  Więcej zdjęć znajdziesz w naszej galerii tutaj.

  Szatnia prowadzona przez firmę zewnętrzną 

  Zlecenie obsługi szatni spowoduje, że odpada Państwu mnóstwo pracy związanej z zatrudnianiem i szkoleniem pracowników, a także z bieżącym zarządzaniem szatnią i jej pracownikami. Nie bez znaczenia jest też nasze duże doświadczenie. Od tego czasu prowadziliśmy ponad 200 szatni w 23 miastach Polski. 

  Nasz autorki system komputerowy do zarządzania szatnią pozwala zapewnić duże bezpieczeństwo przechowywanej odzieży. Ponadto daje nieograniczone możliwości generowania statystyk odwiedzalności szatni. Możemy Państwu dostarczyć statystyki dzienne, godzinowe, w rozbiciu na poszczególne dni tygodnia. Pomaga to dopasować godziny pracy szatni do realnych potrzeb klientów. Elektroniczne numerki w postaci karty plastikowej (podobnej do karty kredytowej) pozwalają na wykorzystanie ich jako nośnika reklamy lub informacji. Są one przy tym są wygodne do przechowywania przez klientów (większość klientów chowa kartę do portfela). 

  Elektroniczne numerki, nowoczesny program komputerowy oraz nasz wewnętrzny potrójny system kontroli pracowników pozwalają nam skutecznie kontrolować pracowników i gwarantują, że wszystkie przychody w szatni są rejestrowane.