Przejdź do treści

Oferta

Poznaj naszą ofertę

Diamentowe Szatnie – największy operator szatni w Polsce

Grupa Diamentowe Szatnie powstała w 2010 roku. Wtedy to właśnie w Silesia City Center w Katowicach powstała nasza pierwsza szatnia. Od tego czasu działaliśmy w blisko 35 centrach i galeriach handlowych w 23 miastach Polski. Warto obejrzeć zdjęcia naszych szatni w naszej galerii.

Obecnie prowadzimy szatnie nie tylko w centrach handlowych, ale również w innych miejscach użyteczności publicznej. Jesteśmy zainteresowani współpracą z kinami, teatrami, klubami muzycznymi, halami sportowo-widowiskowymi, a także z innymi obiektami gdzie potrzebna jest szatnia. 

Świadczymy również usługi szatni okazjonalnych np. przy ceremoniach otwarcia, bankietach czy targach. Organizowaliśmy już szatnie na okazjonalne nawet na 7000 osób. A potencjał techniczny i osobowy mamy jeszcze większy… 

Dlaczego my?

We wszystkich naszych szatniach zatrudniamy odpowiednio przeszkolony personel.

Nasz autorki system komputerowy do zarządzania szatnią pozwala zapewnić duże bezpieczeństwo przechowywanej odzieży. Ponadto daje nieograniczone możliwości generowania statystyk odwiedzalności szatni. Możemy Państwu dostarczyć statystyki dzienne, godzinowe, w rozbiciu na poszczególne dni tygodnia. Pomaga to dopasować godziny pracy szatni do realnych potrzeb klientów.

Elektroniczne numerki w postaci karty plastikowej (podobnej do karty kredytowej) pozwalają na wykorzystanie ich jako nośnika reklamy lub informacji. Są one przy tym są wygodne do przechowywania przez klientów (większość klientów chowa kartę do portfela). 

Elektroniczne numerki, nowoczesny program komputerowy oraz nasz wewnętrzny potrójny system kontroli pracowników pozwalają nam skutecznie kontrolować pracowników i gwarantują, że wszystkie przychody w szatni są rejestrowane.

W dobie epidemii koronawirusa, wszystkie obsługiwane przez nas szatnie spełniają wszelkie wymogi reżimu sanitarnego. Regularna dezynfekcja, pracownicy wyposażeni w niezbędne środki ochrony osobistej – to tylko jedne z wielu podjętych przez nas środków ostrożności.

Szatnie w galeriach handlowych

Dla nas szatnia to nie tylko miejsce przechowywania odzieży. Szatnia to przede wszystkim wyjątkowe miejsce, w którym klienci pozostawią wszystkie, zbędne na czas zakupów, rzeczy i z pełną swobodą rozpoczną zakupowy szał. Właśnie wtedy, niczym nie skrępowani, przechadzając się po pasażu są dla Państwa najcenniejsi. Dlatego bez zbędnych płaszczy, walizek czy toreb Klient poświęci zdecydowanie więcej czasu na pobyt w Centrum Handlowym. A o to przecież chodzi. Im więcej poświęci czasu tym większe prawdopodobieństwo, że jego zakupy będą efektywne.

Nasze szatnie są czynne siedem dni w tygodniu w godzinach otwarcia centrum handlowego. W szatni można odpłatnie (lub nieodpłatnie) zostawić wierzchnią odzież, walizki, torby czy plecaki lub nawet wózek dziecięcy. Dlatego szczególnie w zimowym okresie, klienci centrum nie muszą się martwić o noszenie ze sobą grubych kurtek i nieporęcznych płaszczy.

Podstawowe korzyści z posiadania szatni w centrum handlowym to: 

  • Wygoda. Zapewniając Klientowi komfort zyskacie Państwo jego sympatię. Jego lojalność i przywiązanie do miejsca wzrosną, a Państwo pozbędą się prowadzenia działalności ubocznej.
  • Bezpieczeństwo. Nowoczesny system komputerowy zwiększa zaufanie Klientów i zmniejsza obawy o bezpieczeństwo pozostawianych rzeczy dlatego w naszych szatniach zrezygnowaliśmy ze standardowych numerków na rzecz kart chipowych.
  • Dostępność. Szatnie są czynne 7 dni w tygodniu w godzinach pracy centrum handlowego, a nawet dłużej…
  • Prestiż. Wszystko co ma na celu uprzyjemnić Klientowi życie podnosi prestiż danego miejsca dlatego warto już dziś zadbać i o tę sferę Państwa obiektu.

Szatnię możemy zorganizować zarówno w niewynajętym lokalu, jak również postawić szatnię wolnostojąca na pasażu. 

Szatnie w miejscach użyteczności publicznej

Obecnie firma prowadzi szatnie nie tylko w centrach handlowych, ale również w innych miejscach użyteczności publicznej.

Jesteśmy zainteresowani współpracą z kinami, teatrami, klubami muzycznymi, halami sportowo-widowiskowymi, ale także z innymi obiektami gdzie potrzebna jest szatnia. 

Szatnie okazjonalne

Wielkie otwarcie? Koncert? A może impreza firmowa? 

Organizujemy szatnie okazjonalne na zlecenie. Jedyne czego oczekujemy od Państwa to miejsce, w którym zorganizujemy szatnię. Wieszaki, stojaki, pracownicy, system komputerowy z elektronicznymi numerkami oraz wszystko co jest potrzebne do przygotowania szatni pozostaje po naszej stronie. 

Jesteś zainteresowany współpraca?

Porozmawiajmy!